انتشار مطلب در بازه ی زمانی مرتب را جدی بگیرید

گوگل یکی از بزرگ ترین مافیا های رسیدن به موفقیت در دنیای وب است که می توان گفت این تاثیر سئوی سایت شما را تا حد زیادی بالا ببرد و این نیز بستگی به ربات های خزش گوگل و یا همان ایندکس ربات های گوگل خواهد داشت که باید جدی گرفته شود

انتشار پست در بازه ی زمانی هدفمند

انتشار مطلب در بازه ی زمانی مرتب را جدی بگیرید

پست های وب سایت خود را در بازه زمانی مرتب انتشار دهید

در صورتی که صاحب یک وب سایت هستید بهتر است بدانید گوگل ربات ها و یا همان خزنده های گوگل در مدت زمان خاصی و پس از بدست آوردن اطلاعات کافی در مورد وب سایت شما، زمان های خاصی به سایت مراجعه کرده و با استفاده از ربات های خاصی ایندکس را انجام خواهند داد و این نیز یکی از راز های الگوریتم های گوگل می باشد که البته می توان از این ویژگی نیز تاثیر های مثبت گرفت.

اگر به طور مثال صاحب یک وب سایت موزیک هستید معمولا انتشار پست های شما در ساعت های خاص و اغلب در زمان بعد از ظهر انجام خواهد شد و در واقع با این کار ربات های گوگل را عادت می دهید که در این ساعت ها وارد سایت شما شده و عملیات ایندکس را آغاز نمایند.

و یا حتی اگر صاحب وب سایتی هستید که مدت طولانی تری نیاز به بروزرسانی خواهد داشت نیز می توانید به صورت منظمی عمل نمائید به طور مثال می توانید سایت خود را که در مورد تکنولوژی است در بازی ی زمانی یک هفته ای انتشار دهید و این نیز یکی از راه های سئو و ایندکس می باشد.

سئو سایت های شما لیست خواهد شد می توان گفت این سئو ایندکس در مدت زمانی نظمی خاص را خود می گیرد و گوگل نیز سعی می کنید سایت شما را با اهمیت تر از گذشته نمایش دهد و این نیز یکی از شگرد های سئو کار های کلاه سفید می باشد که قرار داد های خاصی را در میان خواهد داشت.

SEO Timeline

سئوی سایت نیز دارای دسته بندی های خاصی است و اگر سایت شما مرتب به روز می شود باید سایت مپ خود را طوری تنظیم نمائید که کاوش گر و ربات های گوگل به صورت مرتب و ساعتی و حتی کوتاه تر به وب سایت شما سر بزنند و آموزش استفاده از سایت مپ ابزاری کارامد برای بهینه سازی موتور های جستجو را نیز بزودی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

اما کافی است بدانید این نقشه ی سایت می تواند کار ایندکس را برای موتور های جستجو و کاوش های گوگل به سر در گم به سایت شما می آیند را در مدتی کوتاه تر و بسیار راحت تر انجام دهد و حتی برخی از قسمت ها بصورت ویژه تر مورد بازدید قرار گیرند، مثلا دسته بندی گالری تصاویر وب سایت شما سریع تر ایندکس شوند.

سئوی وب سایت هدفمند

انتشار مطلب در بازه ی زمانی مرتب را جدی بگیرید


بازه ی زمانی انتشار پست های سایت شما نیز تاثیر بسزایی در سئوی سایت خواهد داشت و می توان گفت موفقیت در پس این استراتژی است/ 0 نظر / 46 بازدید